dataprint24.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Folie

Druk na folii to jedna z najbardziej wszechstronnych form reklamy. Drukujemy na foliach zwykłych, wylewanych, perforowanych, do podświetleń, zależnie od zastosowania (naklejki, aplikacje na szyby, wyklejki na auta, lica do reklam podświetlanych itp.). Korzystając z kilku rodzajów maszyn do druku wielkoformatowego, możemy wykonywać zarówno prace bardzo wysokiej jakości, np. na wystawy, jak i prace typowo produkcyjne, na duże kampanie outdoorowe.


Wydruki na folii samoprzylepnej 

foliaowv

Jest to folia samoprzylepna o podwyższonej trwałości do realizacji zewnętrznych i wewnętrznych na płaskich powierzchniach oraz o niewielkich zakrzywieniach - witryny, szyldy, tablice, gładkie elewacje, reklama na środkach komunikacji, samochodach, grafika prezentacyjna. Posiada bardzo szerokie spektrum zastosowań. Jest to doskonały materiał pozwalający na łatwe naklejanie zarówno na sztywne i równe powierzchnie jak i na lekkie przetłoczenia, oraz posiadający dużą odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne. 

Cena folii z zadrukiem

1-5 m2
6 m2 i więcej
37 PLN
35 PLN

Montaż (wyklejanie) folii - 20 PLN /m2


Wydruki na folii "one way vision"

foliaowv

"One Way Vision" dzięki perforacji umożliwia oglądanie nadrukowanej grafiki osobom znajdującym się na zewnątrz (obiektu) natomiast tym, znajdującym się we wnętrzu pozwala na oglądanie otoczenia zewnętrznego (odnosimy wrażenie, że szyba jest przyciemniona). Grafiki drukowane na folii "One Way Vision" umieszczane na szybach okiennych dają możliwość szerokiej prezentacji produktów lub firmy. Folia ma zastosowanie zewnętrzne, aplikowana na szybach wystawowych lub samochodowych.

Cena folii z zadrukiem

1-5 m2
6 m2 i więcej
40 PLN
35 PLN

Montaż (wyklejanie) folii - 20 PLN /m2


Folie kolorowe ploterowe - do wycinania

folieploteroweFolie ploterowe to kolorowe folie samoprzylepne przeznaczone do wycinania na ploterze znajdujące zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów, banerów reklamowych itp.

Cena folii

1-5 m2
6 m2 i więcej
35 PLN
30 PLN

Wycinanie, przeniesienie na folię transportową - 20 PLN /m2

Montaż (wyklejanie) folii - 20 PLN /m2


Folie ozdobne

Folie dekoracyjne przeznaczone są do tworzenia i urozmaicania powierzchni reklamowej lub wnętrz. W naszej ofercie posiadamy folie: dekoracyjne, maskujące, matowe, szronione, piaskowe, imitujące powierzchnie metalowe, odblaskowe i fluorescencyjne.

Folie samochodowe

Folie samochodowe to wylewane folie samoprzylepne przeznaczone do zmiany koloru pojazdów, do wykonywania kolorowej reklamy na pojazdach oraz do tuningu samochodów i elementów karoserii. Charakteryzują się dużą plastycznością, która pozwala na precyzyjne oklejanie elementów karoserii.

Folie magnetyczne

Folia magnetyczna jest łatwousuwalnym - czasowym nośnikiem reklamy. Najczęściej jest wykorzystywana do tworzenia reklamy wizualnej na pojazdach służbowych, gadżetów reklamowych na metalowe elementy w postaci breloków, notesów, magnesów na lodówkę. Występuję w wersji czarnej-plain oraz z białą okleiną przeznaczoną do druku.

Ze względu na różnorodność materiałów i możliwości wykorzystania  folie ozdobne, samochodowe i magnetyczne wyceniane są indywidualnie telefonicznie lub mailowo.* podane ceny są cenami netto (faktura VAT +23%)